OIVA TOIKKA. SKÅL. Signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö.
| Vollendet | 05 Nov 2023 16:36 CEST |
| Objektsnummer | 3125746 |
| Höchstes Gebot | 400 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt slitage på bottnet.
| Objektsnummer | 3125746 |
| Höchstes Gebot | 400 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Lätt slitage på bottnet.