TIMO SARPANEVA. GLASSKULPTUR, 3842. Lansett II. Sign. Timo Sarpaneva, Iittala , sent 1950-tal.
| Closed | 05 Nov 2023 19:12 CEST |
| Objektsnummer | 3055513 |
| Sold for | 14 500 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Obetydligt ytslitage, någon mindre repa.