KARIN BJÖRQUIST, Servisdelar, ca 85 dlr, "Nobel", Rörstrand, formgiven 1991.
| Closed | 27 Apr 2022 19:05 CEST |
| Objektsnummer | 2192618 |
| Sold for | 130 042 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre bruksslitage, mikronagg kan förekomma.
| Objektsnummer | 2192618 |
| Sold for | 130 042 SEK |
| Ends in | Closed |