KARIN BJÖRQUIST, Servisdelar, ca 85 dlr, "Nobel", Rörstrand, formgiven 1991.
| Vollendet | 27 Apr 2022 19:05 CEST |
| Objektsnummer | 2192618 |
| Höchstes Gebot | 130 042 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre bruksslitage, mikronagg kan förekomma.