ROLAND SVENSSON. Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, olja på pappannå.
| Closed | 13 Jun 2021 20:14 CEST |
| Objektsnummer | 1732185 |
| Sold for | 150 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Lös i ram.
| Objektsnummer | 1732185 |
| Sold for | 150 000 SEK |
| Ends in | Closed |
Lös i ram.