ROLAND SVENSSON. Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, olja på pappannå.
| Vollendet | 13 Jun 2021 20:14 CEST |
| Objektsnummer | 1732185 |
| Höchstes Gebot | 150 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Lös i ram.
| Objektsnummer | 1732185 |
| Endet in | Vollendet |
Lös i ram.