Arkiv

Keramik/Porslin - Page 1966

Urnor i empirestil

Urnor i empirestil

Kaffekannor 1800-talets första hälft

Figuriner i porslin

Figuriner i porslin

Servisdelar USA 1950/60-tal

Servisdelar USA 1950/60-tal

Snusflaska askfat af Wirséns vapen

Skål

Skål

Skålfat Stig Lindberg

Skålfat Stig Lindberg

Carl Harry Sålhane skål

Carl Harry Sålhane skål

Vas KPM

Vas KPM

Skål Eva Bengtsson

Skål Eva Bengtsson

Skålar Vas Rörstrand

Skålar Vas Rörstrand

Willem Kåge argenta skålfat

Willem Kåge argenta skålfat