Arkiv

Belysning - Sivu 390

Ljusstakar brännförgyllda

Ljusstakar brännförgyllda

Ljuskrona i empirestil

Ljuskrona i empirestil

Golvlampa Josef Frank för Svenskt Tenn

Ljuskrona

Ljuskrona

Takarmatur

Takarmatur

Ljuskrona i rokokostil

Ljuskrona i rokokostil

Bordslampor 1800-tal

Bordslampor 1800-tal

Kandelabrar mässing och marmor

Ljuskrona med prismor

Ljuskrona med prismor

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Takarmatur

Takarmatur

Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil