15. ROBERT STANLEY (USA, 1932-1997). "Chris".
| Valmis | 20 Mar 2025 |
| Auktionsnummer | 15 |
| Objektsnummer | 4055709 |
| Korkein tarjous | 38 000 SEK |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Duk något ospänd, slitage och repor längs kanterna. Mindre ytsmuts. Vid frågor vänlig kontakta johanna.malm@auktionsverket.se.