551. ANNA BOBERG. Motiv från Lofoten.
| Valmis | 11 Dec 2024 |
| Auktionsnummer | 551 |
| Objektsnummer | 3888734 |
| Korkein tarjous | 150 000 SEK |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Uppfodrad duk, lagning. Krackelyr. Ytsmuts.
För vidare information, kontakta cecilia.berggren@auktionsverket.com.