172. BORD, furu, Sverige 1960/70-tal.
| Valmis | 25 Jan 2024 |
| Auktionsnummer | 172 |
| Objektsnummer | 3246557 |
| Korkein tarjous | 95 000 SEK |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage, torrsprickor, för frågor och konditionsrapport vänligen kontakta christofer.wikner@auktionsverket.se eller ulrika.ruding@auktionsverket.se.