4. POUDREUSE, sengustaviansk, omkring 1800, fanerad med mahogny, lister i mässing.
| Valmis | 25 Jan 2024 |
| Auktionsnummer | 4 |
| Objektsnummer | 3234620 |
| Korkein tarjous | 7 000 SEK |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Ställvisa skador, mindre lister saknas
Avain/avaimet ovat olemassa.