21. MICHAEL LINDBERG. Saltspadar, ett par snarlika, förgyllt silver, (verksam i Ängelholm 1767-1792/1802) och Gustaf Israel Lyberg, Eksjö 1857.
| Valmis | 25 Jan 2024 |
| Auktionsnummer | 21 |
| Objektsnummer | 3113736 |
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Normalt åldersslitage.