105. KARMSTOLAR, fyra stycken, AB A Klaessons Möbelfabrik, 1960-tal, ek, fast stoppade ryggar och sitsar, klädda i ljust fårskinn.
| Valmis | 12 Oct 2023 |
| Auktionsnummer | 105 |
| Objektsnummer | 3064457 |
| Korkein tarjous | 28 050 SEK |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage. Renoverade, nyligen omklädda. För frågor och konditionsrapport vänligen kontakta christofer.wikner@auktionsverket.se.