636. PIERRE CARDIN. Soffgrupp med två bord och fotpall, Domani, England 1970-tal, stoppade och klädda i brun manchester, sarger i kromad metall, borden med spegelglasskivor.
| Valmis | 12 Oct 2023 |
| Auktionsnummer | 636 |
| Objektsnummer | 3052423 |
| Korkein tarjous | 145 000 SEK |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage. För frågor och konditionsrapport vänligen kontakta christofer.wikner@auktionsverket.se.