160. PARKURNA, England 1900-talets början, mörkpatinerat gjutjärn.
| Valmis | 05 Dec 2023 |
| Auktionsnummer | 160 |
| Objektsnummer | 3157016 |
| Korkein tarjous | 48 000 SEK |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Postament med smärre nagg.