7. KONSOLBORD, stockholmsarbete i rokoko, träskuren dekor, framtagna originalytor av kredering och förgyllning.
| Valmis | 05 Dec 2023 |
| Auktionsnummer | 7 |
| Objektsnummer | 3033034 |
| Korkein tarjous | 18 000 SEK |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre dekorskador, renoverat och ställvis kompletterat.