149. VERA FRISÉN. Sommarnatt, olja på duk, 33 x 41 cm.
| Valmis | 26 Jan 2023 |
| Auktionsnummer | 149 |
| Objektsnummer | 2578883 |
| Korkein tarjous | 48 000 SEK |
| Klubbas | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
a tergo numrerad 54
För ytterligare information, vänligen kontakta, amelie.axson.johnson@auktionsverket.se.