SIGNE PERSSON-MELIN. Bestick, 31 delar, "Packawood", Boda Nova, rostfritt stål, 1900-talets slut.
| Valmis | 27 Aug 2025 10:08 CEST |
| Objektsnummer | 4448495 |
| Korkein tarjous | 6 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4448495 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.