SIDOBORD, ett par, metall med glasskivor, troligen Italien, 1900-talets andra hälft.
| Valmis | 25 Aug 2025 14:24 CEST |
| Objektsnummer | 4429515 |
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken.
| Objektsnummer | 4429515 |
| Päättyy | Valmis |
Slitage, märken.