BJÖRN NYBERG. Skulptur, häst, gjutjärn, signerad i godset.
| Valmis | 30 Jul 2025 13:48 CEST |
| Objektsnummer | 4418604 |
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, ytsmuts.
| Objektsnummer | 4418604 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, ytsmuts.