STOLAR, 4 st, "Della", IKEA, 1900-talets mitt, stomme i bok med genombruten rygg, stoppad sits.
| Valmis | 18 Jul 2025 13:11 CEST |
| Objektsnummer | 4410859 |
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, märken, en stol med lagad benställning.