JULES SCHYL. modellstudie, kritteckning, signerad och daterad -48.
| Valmis | 17 Jul 2025 21:13 CEST |
| Objektsnummer | 4409455 |
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Glunat blad, ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4409455 |
| Päättyy | Valmis |