KARMSTOLAR. 1 par, gustavianska, träskuren och förgylld dekor, randig textilklädsel.
| Valmis | 05 Aug 2025 10:18 CEST |
| Objektsnummer | 4408744 |
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, torrsprickor, renoverade och kompletterade.