POKAL, FAT, silver, 1950/60-tal.
| Valmis | 15 Jul 2025 11:21 CEST |
| Objektsnummer | 4396023 |
| Korkein tarjous | 3 155 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Fat med gravyr, bruksslitage.
| Objektsnummer | 4396023 |
| Päättyy | Valmis |
Fat med gravyr, bruksslitage.