STOLAR, 6 st, rotting, rokokostil, 1900-tal.
| Valmis | 29 Jul 2025 14:36 CEST |
| Objektsnummer | 4393785 |
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, 3 stolar med trasig rotting sits, en stol med sprickor i rygg, åldersslitage.