VAGGA, tidigt 1900-tal, betsat lövträ, svarvad dekor.
| Valmis | 18 Jul 2025 20:52 CEST |
| Objektsnummer | 4393095 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks och åldersrelaterat slitage, spricka.
| Objektsnummer | 4393095 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |