DAVID MARSHALL. Bordstabletter/underlägg, 8 stycken, märkta David Marshall - Disenos Sevilla, Spanien.
| Valmis | 07 Jul 2025 21:07 CEST |
| Objektsnummer | 4390024 |
| Korkein tarjous | 4 145 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Repor, märken, ett underlägg saknar undersida, lösa undersidor bruksslitage.