SÄNGBORD, 1 par, 1950/60-tal.
| Valmis | 05 Jul 2025 11:43 CEST |
| Objektsnummer | 4389645 |
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4389645 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksskick.