ED FINNELL (USA/SVERIGE, FÖDD 1956). Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road tour", Balboa Park,San Diego, September 1, 1973, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50.
| Valmis | 05 Jul 2025 10:05 CEST |
| Objektsnummer | 4386913 |
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Oramad.