OVE PERSSON. Olja på pannå, personer vid kyrkan, signerad.
| Valmis | 30 Jul 2025 21:17 CEST |
| Objektsnummer | 4384777 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ram med märken.
| Objektsnummer | 4384777 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Ram med märken.