ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, dekor med totalt 8 halvpärlor samt med rocailler och vardera med ett blad med strukturerade ytor, 1800-talets senare del, ostämplade.
| Valmis | 03 Oct 2025 12:47 CEST |
| Objektsnummer | 4381475 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Pärlor med naturliga tillväxtmärken.