SKÅL, silver, dekor av rosettprydda girlanger, stämplad CG Hallberg, Stockholm, otydlig årstämpel.
| Valmis | 13 Jul 2025 15:39 CEST |
| Objektsnummer | 4380328 |
| Korkein tarjous | 6 150 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Repor, bruksslitage.