TEKANNA, STEKHUV, LJUSSTAKE, FAT, 4 dlr., tenn, England och Sverige, 1800- och 1900-tal.
| Valmis | 11 Jul 2025 22:11 CEST |
| Objektsnummer | 4377307 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Stötskador, slitage, märken.
| Objektsnummer | 4377307 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Stötskador, slitage, märken.