JOHANNES ANDERSSON. Fåtölj, 1960-tal. "Fenix", Trensum, Stoppad textilklädsel, benställning i teakfaner.
| Valmis | 27 Aug 2025 21:49 CEST |
| Objektsnummer | 4375283 |
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, torkad stoppning.