BYRÅ, sengustaviansk, omkring 1800, 3 lådor, fanerad i mahogny, upptill med skiva i kalksten, beslag och listverk i mässing.
| Valmis | 25 Jun 2025 11:34 CEST |
| Objektsnummer | 4374377 |
| Korkein tarjous | 6 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, gammal skiva men ej ursprunglig, nyckel saknas
Avaimet puuttuvat.