JOSEF FRANK. bordslampa, Firma Svenskt Tenn, nr 2467/2, kromad metall, rakställd med tredelad fot.
| Valmis | 27 Jul 2025 19:09 CEST |
| Objektsnummer | 4374074 |
| Korkein tarjous | 2 250 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage, repor.