HYLLA, för hörn, 17/1800-tal, bemålat och skulpterat trä, strävor med dekor av rocailler och avslut i form av fågelhuvuden.
| Valmis | 13 Jul 2025 22:35 CEST |
| Objektsnummer | 4373693 |
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Omarbetad, ursprungligen lokor, bruksslitage, märken.