OLLI MIETTINEN. "Gammal kvarn, Hauho", signerad samt daterad -39, olja på duk.
| Valmis | 04 Aug 2025 10:15 CEST |
| Objektsnummer | 4369414 |
| Korkein tarjous | 220 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4369414 |
| Korkein tarjous | 220 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Ej examinerad ur ram.