BORDSLAMPA, för PSO, Pohjoismainen Sähkö Oy, 1940/50-tal.
| Valmis | 06 Aug 2025 22:34 CEST |
| Objektsnummer | 4364625 |
| Korkein tarjous | 200 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Skärmen bucklig, åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad.
| Objektsnummer | 4364625 |
| Korkein tarjous | 200 EUR |
| Päättyy | Valmis |