BORD och 2 STOLAR. 1800-tal, senare bemålade.
| Valmis | 12 Aug 2025 20:05 CEST |
| Objektsnummer | 4363350 |
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4363350 |
| Päättyy | Valmis |