JOSEF FRANK. Vägglampor, 1 par, Firma Svenskt Tenn, mässing, 3 ljusarmar vardera.
| Valmis | 27 Jul 2025 18:42 CEST |
| Objektsnummer | 4361424 |
| Korkein tarjous | 6 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas, bruksslitage, fläckar, repor, saknar träbakstycken.