BRUNO MATHSSON. Fåtölj med fotpall, "Pernilla" skinn, för DUX.
| Valmis | 29 Jun 2025 22:38 CEST |
| Objektsnummer | 4361149 |
| Korkein tarjous | 8 464 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, repor och märken, fläckar och skador på klädsel. Pall med lagning av stommen.
Stroppar till nackkudde skadade.