ROLAND SVENSSON. färglitografier, 2 st, signerade, den ena numrerad 22/25 samt daterad -43.
| Valmis | 21 Jun 2025 10:24 CEST |
| Objektsnummer | 4360238 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ramar.
| Objektsnummer | 4360238 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Ej examinerad ur ramar.