KERSTIN OLBY. fåtöljer, ett par, modell "Jako" Fåtöljer, låg modell, skyltmärkt.
| Valmis | 06 Jul 2025 22:05 CEST |
| Objektsnummer | 4346337 |
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, märken, repor, fläckar.
| Objektsnummer | 4346337 |
| Päättyy | Valmis |