DOCKOR, 4 st, 1900-tal, 1900-talets andra hälft, händer, fötter och huvuden av porslin.
| Valmis | 04 Jul 2025 13:45 CEST |
| Objektsnummer | 4345755 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
Ej fullständigt genomgångna.