KLÄDSKÅP, tidigt 1900-tal, fanerad med mahogny, dörr med spegel, nederdel med låda, invändigt med klädstång.
| Valmis | 14 Jul 2025 21:09 CEST |
| Objektsnummer | 4345653 |
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, fanerskado, avslag, ej med hyllplan.
Avain/avaimet ovat olemassa.