FÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets slut, nyrenässans, sitsar klädd med orientalisk stil, svarvade ben, hjultrissor.
| Valmis | 27 Jun 2025 20:06 CEST |
| Objektsnummer | 4345429 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, fläckar.
| Objektsnummer | 4345429 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, fläckar.