BROSCH, 56 zolotnik/14 k guld, Moskva, Ryssland, 1800-talets slut, dekor av 3 orientaliska pärlor.
| Valmis | 01 Jul 2025 19:49 CEST |
| Objektsnummer | 4339175 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor, nål senare, tennlödning.