JOSEF FRANK. DAGBÄDD/DIVAN, "Couch 775", Firma Svenskt Tenn, 1900-tal.
| Valmis | 28 Jun 2025 21:03 CEST |
| Objektsnummer | 4334904 |
| Korkein tarjous | 26 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, 2 knappar sankas, foder löst.
| Objektsnummer | 4334904 |
| Päättyy | Valmis |